Preču atgriešanas noteikumi

 1. Atgriešanas tiesības
  Saskaņā ar Latvijas likumiem un Eiropas Savienības patērētāju aizsardzības tiesību aktiem, Jums ir tiesības atgriezt preces, ko iegādājāties mūsu online veikalā, bez jebkāda iemesla norādīšanas, 14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža.
 2. Atgriešanas nosacījumi
  Atgriežot preces, lūdzu, ievērojiet šos nosacījumus:
  Prece ir jāatgriež oriģinālajā stāvoklī, t.i., prece nedrīkst būt bojāta, nelietota un jāatgriež oriģinālajā iepakojumā;
  Precei ir jābūt komplektā ar visām oriģinālajām etiķetēm un marķējumiem;
  Lūdzu, pievienojiet piegādes sūtījuma lapai atgriešanas paziņojumu, norādot, kāda prece tiek atgriezta un kādēļ tā tiek atgriezta.
  Ja materiāls tika griezts pēc Jūsu pasūtījuma, Jums nepieciešamajā daudzumā
  (mazāk par 10 lineāriem metriem), šādu materiālu nevar atgriezt, izņemot defektus.
 3. Atgriešanas process
  Lai atgrieztu preces, lūdzu, sekojiet šādiem soļiem:
  Sazinieties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas ir norādīta mūsu mājaslapas sadaļā “Kontakti”, un paziņojiet, ka vēlaties atgriezt preces;
  Mēs sazināsimies ar Jums, lai organizētu preču atgriešanu;
  Lūdzu, sagatavojiet atgriešanas paziņojumu un norādiet, kura prece tiek atgriezta un kādēļ;
  Atgrieziet preces mums pa pastu vai personīgi.
 4. Atgriešanas izmaksas
  Atgriešanas izmaksas jāsedz Jums, ja prece ir atgriezta bez defektiem vai ja preces nav atgrieztas tā, kā noteikts šajos noteikumos. Ja prece ir atgriezta ar defektiem, mēs atlīdzināsim Jums preces summu un atgriešanas izmaksas.
 5. Atgriešanas termiņš
  Mēs pieņemsim preces atpakaļ 14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža, ja prece atbilst šajos noteikumos noteiktajiem nosacījumiem.
 6. Atgriešanas atlaižu noteikumi
  Atgrieztās preces summa tiks atmaksāta Jums 14 dienu laikā no brīža, kad mēs saņemam atgriezto preci un pārbaudām, ka tā atbilst atgriešanas noteikumiem.
  Atlaižu summa tiks atmaksāta Jums uz to pašu maksājuma veidu, kādā tika veikta sākotnējā preces samaksa.
 7. Preču atgriešanas izņēmumi
  Atgriešanas tiesības neattiecas uz preču kategorijām, kuru atgriešana nav atļauta saskaņā ar Latvijas likumiem un Eiropas Savienības patērētāju aizsardzības tiesību aktiem, kā arī preces, kuras ir izgatavotas pēc Jūsu speciāliem pieprasījumiem.
 8. Preces bojājumi un defekti
  Ja atgrieztā prece ir bojāta vai tajā ir defekti, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varētu atrisināt situāciju. Ja prece ir bojāta, defektīva vai atgriezta citādi nekā saskaņā ar šiem noteikumiem, mēs paturam tiesības atkāpties no atgriešanas un atmaksas, un prece tiks atgriezta Jums pa pastu uz Jūsu rēķinu.
 9. Garantijas
  Visas preces, kas tiek pārdotas mūsu onlite veikalā, ir ar garantiju, kuras garums un nosacījumi var atšķirties atkarībā no preces veida un ražotāja. Lūdzu, lasiet garantijas nosacījumus uz preces iepakojuma vai piezīmēs, lai saņemtu precīzu informāciju par preces garantijas apjomiem un garumu.

 

Ja Jums ir jautājumi par šiem noteikumiem vai Jūsu atgriešanas tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas ir norādīta mūsu mājaslapas sadaļā “Kontakti”.