Par mums

MTU ir uzņēmums, kas specializējas plaša sortimenta:

Augstas kvalitātes audumu
Mākslīgās ādas
Dabiskās ādas
Automobiļa griestu apšuvumu pārdošanā

Mērķējot uz klientu vajadzību apmierināšanu, mēs esam kļuvuši par vadošo materiālu piegādātāju Latvijā, veidojot uzticību tirgū jau no 1994. gada. MTU piedāvā unikālus produktus un augstas kvalitātes pakalpojumus ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem.

Mēs lepojamies ar to, ka mūsu klienti ir Rīgas satiksme, Jēkabpils reģionālā slimnīca, Latvijas Nacionālais teātris, SIA Norma A, Dailes teātris, SIA AUTAVA, ĀRSTNIECĪBAS REHABILITĀCIJAS CENTRS VALEO, Bum Bag shop un daudzi citi.

Mūsu produkcija ir augstākās kvalitātes un izturīga, pateicoties sadarbībai ar pazīstamiem Eiropas ražotājiem no Lietuvas, Vācijas, Polijas, Itālijas un Lielbritānijas.

Mūsu klienti izvēlas mūs pateicoties plašajai krāsu, tekstūru un rakstu izvēlei, kas piemēroti dažādiem mērķiem, tostarp drukai, automobiļu interjeriem un eksterjeriem, kuģiem, laivām un mēbeļu ražošanai. Turklāt mēs nodrošinām drošu piegādi Latvijā un pasaulē.

MTU komanda cenšas nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu. Mūsu personāls vienmēr ir gatavs sniegt padomu un palīdzību, garantējot, ka klienti atradīs piemērotu un kvalitatīvu materiālu savam projektam.