Galvenā
LV
PAR MUMS
                            SIA "MTU" veiksmīgi darbojas jau kopš 90-to gadu sākuma. Uzņēmums vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā piedāvā tirgū dažādus materiālus apavu, mēbeļu un automašīnu salonu pārvilkšanai un remontam.
Mēs par pieņemamām cenām piedāvājam dabīgas un mākslīgas ādas, auto salonu un mēbeļu audumus, kā arī visus darbam nepieciešamos palīgmateriālus, tādus kā līme, porolons, diegi u.c.
Mūsu veiksmes noslēpums: plašs sortiments, kvalitatīvas  preces un pieņemamas cenas - lūk trīs mūsu darbības pamatvērtības.
Audumu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība par vislabākajām cenām!
Mūsu piedāvājums būs interesants gan lielu meistardarbnīcu pārstāvjiem, gan dizaineriem, gan privātpersonām, kas nodarbojas ar mēbeļu pārvilkšanu vai automašīnu salonu remontu savam priekam, jo
pieņemam pasūtījumus pat līdz vienam metram, bet vairumtirdzniecības cenas Jūs iepriecinās. Saimnieks, kas vēlas nosiltināt ārdurvis ar porolonu un apvilkt tās ar mākslīgu vai dabīgu ādu - ir mūsu klients.
Vairumtirdzniecības klientiem piedāvajam elastīgus apmaksas noteikumus.
Apmeklējiet mūsu biroju, lai iepazītos ar plašo piedāvāto preču sortimentu un izvēlētos tieši sev piemērotu materiālu, bet pareizo izvēli Jums noteikti palīdzēs izdarīt mūsu laipnie un uzmanīgie pārdevēji
Ja vajadzīgā materiāla nebūs mūsu noliktavā, piedāvājam pasūtīt to pēc kataloga, un mēs Jums to piegādāsim!Laipni gaidīti uzņēmumā "MTU"!